ZAVRŠEN PRODUŽENI SPORTSKI BORAVAK ZA UČENIKE 1. I 2. RAZREDA – 47-ero djece dva tjedna uživalo u programu „Svaki DAN – sport JEDAN“
U petak, 26. lipnja, završen je novi program – produženi sportski boravak u školi pod nazivom „Svaki DAN – sport JEDAN“, namijenjen učenicima 1. i 2. razreda OŠ. Riječ je o programu čije je održavanje inicirao prof. Vladimir Canjuga, stručni suradnik za sport u Zajednici sportskih udruga, a u koji se uključilo 47-ero djevojčica i dječaka, 27-ero iz prvih i 22-oje iz drugih razreda.
Produženi boravak realiziran je u suradnji s Osnovnom školom Ivanec, a trajao je dva tjedna. Ponedjeljkom se održavala gimnastika, utorkom rukomet, srijedom košarka; četvrtak je bio rezerviran za odbojku, a tjedan je završavao nogometom.
Sportske aktivnosti su vodili licencirani treneri i prof. TZKKristina Jug (gimnastika), Janja Tušek (rukomet), Predrag Putar (košarka), Marijeta Habek uz pomoć trenerica Tare Ribić i Nike Džida (odbojka) i Marina Harjač (nogomet).
-Djeca su kroz sve aktivnosti bila upoznata s prirodnim oblicima kretanja, skokovima, vježbama istezanja, razgibavanja, primjerenom snagom i sl. te se svaki dan upoznavala s osnovama pojedinog sporta – poručio je prof. Canjuga.